Kurumsal
Bu Sayfayı Paylaş      
 

HAKKIMIZDA

Firmamız, bilgi çağının, dönemsel hızının bütün gerekliliklerini bir araya getirmeyi ilke edinmiş, birlikte davranmaya ve takım halinde çalışmaya öncelik veren bir gelenekle kurulmuştur. Dünya tarihi de çok net bir tespiti gözlerimizin önüne serer ki, o tespit, birlikte davranamayan ve takım olamayan türlerin neslinin tükendiği gerçeğidir.

Doğal kaynaklar daralıp, beslenme alanları azaldıkça, türler daha sürdürülebilir bir yaşam formunu yakalamak için evrimleşip küçülmektedirler. Sürdürülebilir beslenme ve güvenlik problemlerini bertaraf etmek için, bütün organizmalar birlikte yaşarlar. Birlikte avlanır, birlikte yaşam alanlarını inşa ederler ve böylece kimyasal formlarına uygun sosyal yaşam alanlarını kurarlar. Doğanın bize gösterdiği bu ışıkla, bizde ISH TEKNİK A. Ş. Firmasının bütün disiplinlerini oluşturduk.

Rekabetin inanılmaz bir hızda arttığı günümüz dünyasında, güçlü yapısal özellikler ile birlikte, bütünlük anlayışını değişim ve öz denetimini kurumsallaştırmanın önemli bir öncelik olduğunu çok iyi biliyoruz. Hal böyle iken biz, güçlü bir bütünsel anlayış ile, kendini sürekli olarak güncelleyebilen ve kesinlikle özdenetimini çalıştırabilen bir firma olmayı hedefliyoruz.

Biliyoruz ki; bizim var olma sebebimiz, evvela dünyamızın ve de ülkemizin, bize sunduğu yaşama hakkıdır. Karar verirken veya bir şeye sebep olurken bir öz denetimimiz vardır. Bu Öz-Kimlik denetimi daima; dünyamızın, yaşamı destekleyen koşullarda olması halini koruyarak, yaşadığımız ülkemizin gereklerini her şeyin üstünde tutar. Ayrıca söz konusu denetim, devletimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, toplumumuzu, ailemizi ve sektörümüzü bu öncelik sıralamasında hak ettiği yerde tutmayı güvenceye alır. Bütünlüğümüzü korumanın bu saydığım şartlarını yerine getirmeden mümkün olmayacağına inanmaktayız. Hiçbir kişisel çıkarımız bu önceliklerden daha birincil değildir. Bu saydıklarımızdan herhangi birindeki aksama ve yıpranma, tamamen bizim var oluş şartlarımızın bozulması anlamına geleceğinden, varlığımızı tehdit etmiş olacağımıza inanıyoruz. Dolaysı ile verdiğimiz hizmetlerde ve yaptığımız işlerde, bütünlüğümüze zarar veren hiçbir faaliyette ve çalışmanın içerisinde olmayacağız. Bilakis bütünlüğümüze değer katacak, Dünyamıza, ülkemize, toplumumuza, devletimize, ailemize ve bize değer katan faaliyetlerin içerisine, tüm bedenimizle ve kaslarımızla katılacağız.

İnsanlığın, son altı ayda bütün bilgisini bir kat daha artıracak hıza erişmiş olmasının bizlere dayattığı bir zorunluluk vardır. Öyle ki, sürekli olarak kendimizi yeniye uyum sağlama ve güncelleme konusunda diri tutmak, varlığımızı sürdürebilmenin önemli bir yolu haline gelmiştir. İSH TEKNİK; yeniyi fark edebilen ve değişimi yakalayıp kimliğine aktarabilmeyi beceren bir kabiliyete sahiptir. Sürekli olarak eğitim, gözlem ve sektörel tespitleriyle kendini yenilemeye çalışan bir firmadır.

Bütünlüğünü koruyan, değişime açık olup, kendini güncelleyebilen bir firma olmanın yanında, ciddi ve net bir özdenetime de sahiptir. Öz denetimi; yaptığımız iş, değer yaratıyorken, dünyamıza, ülkemize, toplumumuza, ailemize ve çevremize zarar veriyor mu diye kontrol eder. Denetim mekanizmamız; toplumun gelenek, görenek gibi yazılı olmayan yasalarının yanında, devletinin hukukuna, evrensel insan haklarına, ülkesinin ve toplumunun çıkarlarına da dikkat keser. Kendinden önce bu değerleri önemser ve faaliyetlerini bu ilkeler ile denetler. Genç Firmamız, Dünyadaki doğal yaşama kendi çıkarlarımız için zarar vermeyi cinayet addeder.

Firma olarak sürekli değer yaratmayı, kaynaklarını verimli kullanmayı, müşteri odaklı olmayı, en iyi ve en ekonomik hizmet anlayışını sürdürülebilir bir zeminde tutmayı sözle değil, ezberleri bozarak davranışıyla gösterir.